Zbigniew Ekiert

Kancelaria Notarialna

O Kancelarii

Na wstępie, witam serdecznie Państwa na stronie www.notariusz-ekiert.pl należącej do Kancelarii Notarialnej Notariusza Zbigniewa Ekierta w Gorzowie Wielkopolskim.

W ramach przewidzianych przepisami prawa oraz zasadami etyki zawodu notariusza, Kancelaria proponuje Państwu profesjonalne dokonanie czynności notarialnych. Ponadto Notariusz Zbigniew Ekiert zapewnia Państwu rzeczowe, kulturalne i indywidualne podejście w wyjaśnieniu wątpliwości, wskazaniu możliwych rozwiązań i udzieleniu niezbędnych informacji.

Pracownicy Kancelarii Notarialnej Zbigniewa Ekierta oraz Notariusz osobiście, udzielą Państwu telefonicznie, drogą poczty elektronicznej lub osobiście w siedzibie Kancelarii, wyczerpujących informacji umożliwiających, obsługę w zakresie dokonania czynności notarialnej. W ten oto sposób uzyskają Państwo informacje na temat prawnych możliwości załatwienia sprawy, przygotowania niezbędnych dokumentów, wysokości kosztów.

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje możliwość dokonania czynności o innej porze każdego dnia tygodnia – również w sobotę, niedzielę i święta.

Siedziba Kancelarii Notarialnej Zbigniewa Ekierta mieści się w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w Centrum Handlowo Usługowym KASKADA przy ul. Władysława Łokietka 32-33, przy skrzyżowaniu z ul. Wybickiego. Położenie Kancelarii zapewnia dogodny dojazd komunikacją miejską (www.mzk-gorzów.com.pl m.in. linie autobusowe 107, 113, 122, 124, 125, 126, 405, 501 i tramwajowe 2 i 3) lub samochodem. W przypadku dojazdu samochodem, przy ulicy Wybickiego przed budynkiem KASKADA, jak i przy ul. Władysława Łokietka, znajdą Państwo miejsca parkingowe. Kancelaria usytuowana jest na pierwszym piętrze, ale budynek jest wyposażony w windę, w związku z tym jest zapewniony dostęp do Kancelarii, dla osób mających trudności z poruszaniem się po schodach. Wejście do budynku jest zarówno od strony ul. Władysława Łokietka jak i ul. Wybickiego.

 Kontakt